Poslední sobotu v březnu jsme pořádali poslední turnaj. Soupeřem nám byl lídr skupiny z Letovic a čtvrtý tým Mikulova. Turnaj jsme opět sehráli v improvizované sestavě, 4 starší žáci, 2 Očov, 5 mladších žáků.

První zápas jsme rozehráli na výbornou a dokonale jsme zaskočili favorita. Skore 4:2, vydrželo až do půlky zápasu, kdy se naplno projevila výborná fyzická připravenost soupeře. Bohužel postupně se z našich hráčů stali jen diváci. Druhý zápas proti Mikulovu rozhodla naše produktivita střelby, špatná střelba soupeře a výborný výkon našeho brankáře. Soupeř byl aktivnější, měl víc příležitostí, ale v posledním zápase sezony se k nám přiklonilo štěstí.

FATR Dubňany – Sokol Letovice 4:14 (4:2,0:5,0:7)

FATR Dubňany – FRC Mikulov 4:2 (1:1,2:1,1:0)

Zhodnocení sezony:

Přestože nejsem trenét starších žáků, dovolím si zhodnotit sezonu. Sezona začala dobře, bohužel se začala projevovat špatná tréninková morálka a abych byl i sebekritický, dlouhodobé neřešení problémů. Výsledkem byl odchod klíčových hráčů do Očova. Jak dopadli tam nebudu hodnotit.  Po půlce sezony šlo už jen o to, dohrát sezonu, což se nám nakonec podařilo, zejména díky hráčům Očova a mladším žákům. Jinak po herní stránce to nebylo špatné, ale začala se projevovat velmi špatná fyzička většiny hráčů. Do půlky zápasů hrajeme vyrovnaně a v poslední třetině dostaváme výprask. Celkové 5 místo je odpovídající.

 K  hráčům - do půlky sezony tým stál hlavmě na Mirkovi Burešovi a Radkovi Bábíčkovi. Po jejich odchodu jsme sestavu látali ze zbytku starších žáků, mladších žáků a vždy dvěma hráči Očova. V druhé půlce sezony byli tahouny Roman Valkovič a pro mě překvapivě Peťa Brunclík, kdy se začal projevovat jeho velmi dobrý přístup na trénincích. Z mladších žáků pravidelně vypomáhal Mirek Daniel, Peťa Hovězák, Viktor Mišun a Zdeňa Foltýn, kteří určitě ostudu týmu neudělali a byla to pro ně dobrá příprava na příští sezonu.

Pavel Blaha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde